0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Trzeba zmian w obronie i to przed przerwą.. Martinez i Balde IN

6

Neuer z Lidla .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ferran znowu pomylił piguły przed meczem i zamiast wziąć Iskial z olejem z wątroby rekina to sięgnął po jakiś rutinoscorbin

0

Z sędzią już ustalił w której minucie gwizdnie karniaka dla Osasuny.

0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Chłopy co siedzą do późna, żeby oglądać MLS, jak MLS mamy u siebie w La Lidze.
38 fauli, 10 karteczek w meczu Getafe i kolejne spotkanie zapowiada się równie wybornie xD

0

Co jak co, ale całkiem praktyczny pomysł xd

0

@Herato Ewidentnie brak gwiazd w zespole sprzyja jego formie

1

Borussia powinna juz przegrywac 3;0 xD

2

@Vhaeraun Nie no, radio w GTA V to najgorszy syf w całej serii xD

1

@Mixtape Wróżenie z fusów. A skąd mamy wiedziecie jaka playlista będzie w GTA VI xd

4

Taka ciekawostka.


1

@MesQueUnClub96 Od kiedy opętanego kota przez demona nazywa się słodkim.

0

@sonek A akurat mieli to w planach, tylko zamiast żaby miała być zamiana w kurczaka, ale temat ucichnął

1

Ciekawy pomysł Valve na ukaranie cheaterow. Zamienić chłopa w bezbronną żabę


6

Oby tak dalej. Mógłby jakiś gigant połasić się na ten Ubisoft. Tyle marek tam się marnuje.


3

Jest rozmach i to pierwsza gra studia. Dla porównania Elden Ring, 2 lata po premierze sprzedał się w 25 mln kopiach.

7

Troche tego jest.


0

Szybko poszło

0

@betonito Penia to szybciej ze złości będzie puszczał wszystko jak popadnie w ramach zemsty, że to nie on jest tym pierwszym

0

Już drugi raz w tym tygodniu Ubisoft obsrał zbroje.


5

Robert co zaczął zbierać swoich amigosow do Barcelony xd

0

@Gibbon_FCB Tam już nie było nic do opowiedzenia w historii Sakaia, a tworzenie "własnych" wydarzeń niech już sobie może darują. Dobrze, że postanowili przesunąć grę, aż do 1603r będzie to spory powiew świeżości.

3

Jest i Ghost of Tsushima 2 (Ghost of Yotei)

1

5 minut do State of Play. Oby padł przynajmniej jeden dobry tytuł xd


0

@Janas11224 fabularnie to majstersztyk nieprowadzący za rączke, a gracze to raczej chcą prostą historię podana bez przesadnego myślenia, dodaj do tego powolny gameplay, który rozkręca się dopiero z czasem to faktycznie łatwo się znużyć jak komuś od razu nie zatrybi.
To gra typu lubisz, albo nie lubisz. Nie ma nic pomiędzy xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?