O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho,Messi
  • Ulubione zespoły Barca,Barca, BAAAAARCA!
  • Barcelonie kibicuję od ok 2006 r

Statystyki

  • Dni w serwisie 2071
  • Liczba komentarzy 277
  • Polecenia 1071

Komentarze

1

Ciekawe kto w takim wypadku na ławce zasiądzie. Może będzie to jakaś szansa dla Akieme z rezerw?

16

Jeśli już muszą kogoś sprowadzać to dla mnie tylko Angel. Jego wiek nie ma zbyt dużego znaczenia bo to nie jest zawodnik na przyszłość tylko na teraz. Moim zdaniem dobry też cenowo bo inni piłkarze nie wyróżniają się jakoś bardziej od niego a około 10 mln za świetnego jokera to nie jest jakaś wygórowana kwota.

Wg mnie to właśnie kogoś takiego m.in potrzebuje nasz klub. Jeśli coś nie idzie to wchodzi koleś przeznaczony tylko do jednego zadania i robi co trzeba. Zwłaszcza że to z wykończeniem mamy problem...

Warto też zaznaczyć że gra w Getafe czyli w klubie który generalnie mówiąc nie kreuje zbyt wiele sytuacji, a jak na coś takiego liczby ma bardzo dobre.

1

@PatrickoBarca Nemanja Nikolic :P

0

@Kengo Chyba folii nie znaleźli ...

7

Fajnie się ogląda tego Alvesa

Zobacz wszystkie

78

FIFA dała mu wybór. On wybrał. No i proste. Wtedy po prostu był na fali i myślał że się wybije i zagości w rep. Hiszpanii na dłużej ,a teraz po prostu łapie się czego popadnie. Gdyby tak kochał rodzimy, kraj wcześniej nie miałby wątpliwości i grałby dziś w Maroku.

54

Świetna zmiana Paulinho, widać było dużo pewności i doświadczenia w jego grze.

50

Polecam trzeci akapit przeczytać.

47

Alcacera też wszyscy pakowali, a potem strzelił 2 bramy Sevilli i od razu za Suareza! Teraz Delofeu na sprzedaż. Aleix na sprzedaż był jeszcze tydzień temu. Paulinho to wg wielu najgorszy transfer miał być, a teraz też do pierwszej 11. Najlepsze jest to że wszystkie opinie zmieniają się po 1-2 meczach. Delo wg wielu już na sprzedaż albo za darmo oddać a za tydzień już pewnie będzie mógł zostać. Najlepsze jest to, że to i tak trener robi to co zechce. I ja wiem, że to są nasze opinie, ale my nie wiemy wielu rzeczy,o których wie Valverde.

Zaufajmy Valverde, on wie co robi.

35

Reakcje messiego na delofeu są bezcenne