La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 2546 Culés

#Tiki-taka

Carles Tusquets, Òscar Grau, Ramon Planes, Guillermo Amor i Sònia Cano wybrali się do Madrytu na mecz z Atlético. [Mundo Deportivo]

1

I może frytki do tego?
Komisja Zarządzająca chyba nie do końca wyczuwa swoją czysto techniczną i tymczasową rolę. Mieli zwołać wybory i utrzymać podstawy funkcjonowania klubu, a tu sobie cała delrgacja jedzie (taka przykładowo pani Cano nie ma chyba nic wspólnego ze sportową działką Barçy).

0

@Herbert jak nie mają dzisiaj nic do roboty to pojechali sobie meczyk dla rozrywki obejrzeć pewnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien zastąpić Ansu Fatiego na lewym skrzydle Barcelony?