La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1570 Culés

1

Na początku tego sezonu obiecałem sobie, że jak Barca z tamtymi problemami (kadrowymi, trenerskimi, instytucjonalnymi, wizerunkowymi) znajdzie się w Top 5 w lidze na koniec sezonu, to przymknę oko i powiedzmy, że nie będę zły.

Mimo ostatniej bardzo dobrej serii (+ sporej szansy na tytuł, który oczywiście chciałbym aby zdobyli) i dzisiejszej porażki, to nadal się trzymam tamtej złożonej sobie obietnicy.

Mamy PK, więc plan minimum dla mnie zrealizowany, teraz zobaczymy czy uda się z ligą :-)

0

@Fenelon "w top5" - nie no błagam; zaraz tutaj niektórzy zaczną pisać, że jak Barca skończy w "top10" albo, ze w ogóle "uniknie spadku" to będzie ok.

0

@mekston Takich co by pisali o Top 10 albo o uniknięciu spadku nie widziałem, ale będe obserwować.

0

@Fenelon top 5 to jest jednak nawet nie LM - bez przesady - inne ekipy w Hiszpanii nie jest personalnie aż tak mocne / lepsze od nas.

Rozumiem pisać że nie byliśmy faworytami do tytułu - i mówić, że nie oczekiwało się walki z Realem i Atletico, ale poniżej top4 to bez przesady

0

@mekston Ok, zgodze się że Top 4 faktycznie bardziej tu pasowało i nie liczyłem na mistrza w tym roku. Ale jak się jednak uda, to będzie to piękna truskawka na tym koślawym torcie :-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?