La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1396 Culés

3

Dembele jak na ten moment nie jest zainteresowany przedłużeniem umowy z FCB, ponieważ klub chciał go sprzedać rok temu. Celem zarządu jest przedłużenie kontraktu, a jeśli odmówi to klub wystawi na go rynek transferowy by uniemożliwić mu odejście za darmo. [Xavi Lemus - TV3]

4

@Messibestplayerintheworld to wspaniale. Patrzcie, obraził się bombelek. Mam nadzieję, że nie zaoferują mu ani centa podwyżki.

3

2

@PatrychoO @Rewolucja123 lykajcie każdy news dalej

0

@Messibestplayerintheworld Dobra niech odchodzi w takim razie. Co za cymbał XD Sie obraził na klub który mu dał tyle szans i wybaczył mu ten jego brak profesjonalizmu głupote i ciągłe kontuzje.

1

@Rewolucja123 jak go sprzedamy to przydałby się transfer skrzydłowego
Ansu wielka niewiadoma poprzez kontuzje
Trincao póki co nie zachwyca
i kto więcej ?
Żeby nie było-też jestem za sprzedażą tego gościa.

0

@GeraltzKatalonii niedlugo bedziesz beczec jak owieczks

2

@amanter Czemu? Nie rozumiem

1

@KacperVEB gdyby ten news był o kimś innym to bym nie uwierzył.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?