La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1199 Culés

5

Ja pierdziele jak my ta ligę wygramy po dwóch porażkach z Realem i takim zakręconym sezonie i takiej stracie do Atletico, to jadę do Barcy i stawiam pomnik Ronaldowi

0

@Janas11224 Nie pojedziesz bo będzie 7 fala szalała; tzw. odmiana Perezowa. Będzie trzeba zrobić sobie teścik. Kaganiec itd. Oczywiście żart. Cieszę się razem z Tobą z naszego przyszłego Mistrzostwa :)

0

@PsychoFanBlaugrana2 ja zaszczepiony to już może nie będę musiał

0

@Janas11224 wymyśla ci 52 wersję wirusa i powiedzą że na to odporności nie masz, nie bój się ;)

0

@Janas11224 ja poki co nie popadam w hura optymizm, Pedri obnizyl loty, Dest tez zjechal Roberto walczy o odzyskanie formy. Moze byc ciezko

0

@Janas11224 Niestety będziesz (choć to zależy od Twojej wolnej woli), bo ten cały proceder służy zwiększaniu kontroli nad Tobą, poprzez segregację sanitarną (jeden z celów pandemii). Już mówi Adaś vel Syntezator Mowy, że na następne odmiany nie będzie skuteczna obecna ,,szczepionka'' (logiczne - wirusy mutują co roku), a co za tym idzie szczepienia będą co pół roku, NA ZAWSZE. Jeśli nie bye bye ze społeczeństwa. Zobaczysz kolego. Niebawem będziesz płacił tylko zbliżeniowo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?