La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1606 Culés

0

Fajnie jakby Haaland/Kane i Mbappe trafili odpowiednio do nas i do Realu. W La Lidze brakuje tych największych nazwisk. Gwiazdy które przyciągają ludzi można policzyć na palcach jednej ręki. Dla przykładu wczorajszy mecz Realu zacząłem oglądać od momentu w którym pojawił się na boisku Hazard. Fajnie jakby te 3 drużyny z Hiszpanii sięgnęły po jakieś gwiazdy. Atletico tez da się tylko oglądać ze względu na Suareza.

1

@blodziakk Dlatego w skrócie TAK dla Neymara!!!!

0

@blodziakk Ja bym wolał tak:
Mbappe do Realu
Haaland gdzieś do Anglii
Kane do nas
Neymar zostaje w Paryżu

0

@Kgorecki2500 Akurat Neymar jeżeli chodzi o widowisko to jest na poziomie Messiego, wiec chętnie bym go zobaczył znowu gdzieś w Hiszpanii, a jedyna opcja to Barca.

Co do Kane to też bym wolał go zamiast Haalanda, ale jeden i drugi byłby ciekawą opcją.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?