La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 911 Culés

konto usunięte

3

niedlugo pilkarze , beda traktowali wystepy w kadrze narodowej podobnie jak koszykarze NBA
Mistrzostwa Swiata dla najlepszych koszykarzy NBA to wrecz dowcip i strata czasu
Oni takie turnieje odpuszczaja ,bo dla nich wazniejsza jest regeneracja przed sezonem
Dla nich tytul NBA > Mistrzostwo Swiata

Oczywiscie inne podejscie jest do Olimpiady gdzie wysokie kontrakty reklamowe z Nike itd wymagaja wrecz pojawienie sie

Poki co, wcale nie zdziwie sie jak czesc najlepszych pilkarzy pojdzie tym samym sladem

3

@Ronaldinho10VB Wątpię. Przywiązanie do barw narodowych jest spore u dużej liczby piłkarzy.

1

@barcelonaLM ale gdy w grę wchodzą wielkie pieniądze... Wtedy nagle siedzenie na trybunach przez pół roku co na ogół skutkuje brakiem powołania do reprezentacji jakoś wielu z nich nie boli.

4

@Ronaldinho10VB Ale koszykówka a piłka nożna to dwie inne dyscypliny. Umtiti poświęcił swoją kariere, aby wystąpić na MŚ i raczej wątpie, że żałuje, bo je wygrał. Praktycznie każdy piłkarz wolały wygrać MŚ niż jakiś puchar z drużyną.

1

@Ronaldinho10VB Przy ostatniej przerwie na kadrę pisałem o tym samym, że prędzej czy później piłka reprezentacyjna pójdzie w odstawkę, a gwiazdy będą grały tylko na MŚ.

konto usunięte

0

@Uukasz_93 dokladnie , o to mi chodzi.Ciesze sie ze ktos inny niz ja tez to widzi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?