La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1453 Culés

0

Jak Aguero odpali, to mamy top napastnika, na powiedzmy 2 lata. Jak nie wypali, to stracimy tylko na jego pensji. Fajnie byłoby mieć jednak jakąś alternatywe, jeżeli Kun miałaby jakieś problemy zdrowotne. Jakiś młody napastnik.

3

@kamilop Super, mogliśmy zostawić Suareza i liczyć, że odpali.

0

@sintesox Ale tak nie zrobiliśmy-błąd.

1

@kamilop Jak odpali i akurat nie będzie w szpitalu i akurat trafi na formę drużyny bo sam nic nie ugra (nie ten typ zawodnika). No no już tu widzę :D

1

@sintesox ludzie dalej nie rozumieją, że Suareza pozbył się inny zarzaf

1

@sintesox co ma Laporta i jego zarząd do odejścia Suareza?

0

@Bykunn Ale czy na rynku jest dużo lepszych opcji? W dobrej cenie.

0

@kamilop No na pewno opcją nie jest stary napadzior który ciągle ma kontuzje ;) Tylko młody perspektywiczny. Plus Aguero trzeba będzie dać z 10-15mln euro brutto za sezon. Za to młody będzie miał pensje na 5letni kontrakt

0

@Ghazul3293 Ale mieliśmy odmładzać kadre, a nie brać kolejnego dziadka, co ciągle jest na L4 i liczyć, że albo odpali, albo stracimy znowu dużą kasę na jego pensję.

0

@Bykunn Ale macie dziecinną dyskusję, Aguero przybędzie jako niezbędnik dla Messiego, reszta jest milczeniem.
Po co rozkładać to na kontuzje, wiek, czy formę?
Gdyby Messi miał odejść, nikt w zarządzie nie podjął by takiego tematu.

0

@RosjaninBut No w sumie coś w tym jest. Ale to kolejny minus bo jakoś nie widzę scenariusza gdzie Messi bardzo obniża pensję. Ale kto wie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: