- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1740 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1740 Culés
5
Powiem Wam, że coraz bardziej odechciewa się oglądać tej "piłki". Wszystko sztucznie pompowane, aby tylko wydoić jak najwięcej. Już zaplanowane mistrzostwa w katarze to pokazują
1
@Katalończyk 99 Dlatego oglądam jej coraz mniej tylko mecze FCB głównie. Ale za to więcej tenisa, snookera i koszykówki jak mam czas.
2
@Quavosk o tenis, snooker i koszykowka to są sporty w których nikt na hajs nie zwraca uwagi :D
0
@Nieznajomy snooker porównując do innych to sport biedaków. Wystarczy przeczytać biografie Ronniego.
0
@Nieznajomy xD Dokładnie nie to że Ronnie O'Sullivan specjalnie nie wbił break'a maksymalnego w proteście przeciwko żenująco niskiej nagrodzie za to osiągnięcie :D
@chosenone Nie no dobra kasa nieporównywalna ale też grają dla hajsu a nie charytatywnie
0
@chosenone Nie chodzi mi o kwoty, a o to, że również wszystko jest podporządkowane pod to, żeby wyciągnać jak najwięcej. Zresztą NBA czy Euroliga w kosza to nic innego jak implementacja pomysłu Superligi w innej dyscyplinie.
0
@Nieznajomy w latach 90 snooker też musiał przejść gruntowne reformy żeby się utrzymać na powierzchni (zwiększenie ilość turniejów itp.) i chyba na to nie narzekamy teraz a było to robione tylko ze względu na kasę.
0
@chosenone oczywiście, ja jestem też za SuperLiga, nie mam nic przeciwko temu, że kluby robią to dla kasy, to są firmy i muszą zarabiać. Po prostu śmieszą mnie teksty że piłka to sama komercja a tenis / koszykówka itp nie