La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1464 Culés

0

Plusem jest to, że zmniejszy się przewaga angielskich drużyn, a także przede wszystkim PSG i City nad Realem, Barcą i Atletico. Kasa za ligi krajowe będzie znacznie mniejsza niż za SL.

2

@El Madridista. I myślisz że City, a przede wszystkim PSG, wyrobiły sobie przewage finansową przez kasę z ligi krajowej?

0

@Striker nie, oni akurat nie, ale przewaga może nie o tyl zostanie zniwelowana, co będziemy w stanie dużo więcej zdziałać na rynku.

Jednak takie United czy Chelsea mają obecnie dużo większe możliwości od Realu.

1

@El Madridista. No, zmieni sie tyle że Real zamiast 100mln za Haalanda zaoferuje 400, a PSG zamiast 200 zaoferuje 500.

0

@Striker a bez tego Real zaoferuje 50, a PSG 200 :) czterokrotne przebicie. Poza tym my akurat mamy Benzy'ego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?