La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1417 Culés

2

Tylko jedna rzecz wam ucieka. Jak nie będzie rozgrywek krajowych to różnica między pierwszą drużyną a szóstą będzie bardzo duża. Sportowo i finansowo.
Taka Chelsea/Atletico czy Juventus stanie się chłopcem do bicia po kilku latach.

4

@Criss18Barca skąd to sobie wymyśliłeś

0

@NaFazieHitman Różnica finansowa. Skoro drużyna pierwsza będzie kosić 400 mln euro a drużyna szósta 150 mln euro proste że po kilku sezonach zrobią się różnice.
A ceny transferowe pójdą do góry.

1

@Criss18Barca Nie jest powiedziane że nie zrobią jakiegoś fair play finansowego żeby nie dopuścić do takich sytuacji i wyrównać rywalizację. Odgórny limit płac i kwot za transfer czy coś w tym stylu i podkreslenie znaczenia projektu sportowego, a przy okazji właściciele klubów będą napychać sobie kieszenie :D

3

@Criss18Barca To chyba tylko w przypadku jakby wygrywala ciągle 1 drużyna :) . Widać po CL że raczej to nie jest realne...

0

@Criss18Barca Teraz też jest przepaść. Porównaj budżet Getafe a RM. Zerknij na wynik i grę, nawet gdy grali drugim składem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?