- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1270 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
27
Może to prezydent Ukrainy zdurniał ale to polski ma się starać ratować... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Roobo
3
Najlepszy mundial według was w 21 wieku?Zdecydowanie RPA i Katar.W 2010r był mega klimat, otoczka... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Comentateiro
13
Polskie truskawki w Poznaniu do zakupienia za 16 zł. To jest cena. Dzięki Tusku za te obfite,... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1270 Culés
4
Real sobie do tej pory pyknął wesołe defensywy Liverpoolu i Barcelony, ale Chelsea jest tak dobrze zorganizowana, dzisiaj City było zupełnie bezradne. To będzie spore wyzwanie dla Realu, który przecież lubi grać na szybkiego Viniciusa, a w pozycyjnym męczą się jak cholera. Chelsea może w ofensywie jest nieco upośledzona w tym sezonie, ale mimo wszystko coś tam zawsze wpadnie, jak dzisiaj.
0
@Michael24 żebyś się nie zdziwił. Przeczuwam spokojne zwycięstwa realu nad Chelsea
0
@Michael24 wrzutkiiii
1
@Michael24 granie z City w mało znaczącym pucharze, a granie z Realem, którego konikiem jest Liga Mistrzów, to chyba jednak delikatna różnica, czyż nie?
0
@Michael24 zawsze tak piszemy a potem Real łatwo się rozprawia z tymi wszystkimi świetnymi defensywania. Nie rozumiem, że nikt nie zauważył jeszcze, że z Realem nigdy nie da się wygrać grając defensywnie, a dość łatwo ich ograć grając ofsnsywnie bo wtedy szybko się gubią. Na nich trzeba po prostu siąść. Wiem, że łatwo się pisze ale w rzeczywistości tak wyglądają zazwyczaj te zależności. Tyko odważni z nimi wygrywają