- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 774 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 774 Culés
3
Bardzo fajny sezon ligowy w TOP 5:
- W Premier League raczej dwa pierwsze miejsca pewne, ale o dwa miejsca w LM bije się nawet 6 zespołów
- W hiszpańskiej i francuskiej ciekawa walka o mistrzostwo nawet 4 zespołów
- We włoskiej Inter raczej mistrzem, ale potem 5 zespołów walczy o 3 miejsca w LM
- No i w Bundeslidze, Bayern ma tylko 5 punktów przewagi nad Lipskiem. Tylko albo aż, ale tutaj bardzo często na tym etapie losy mistrzostwa były już rozstrzygnięte
3
@Oskar00 Śmieszne jest to jak ludzie nie doceniają Sevilli. Ja się nie zdziwię jak przed nami będą na koniec, bo mają tylko 4 punkty straty.
2
@Oskar00 W niemieckiej to warto odnotować top 4 na ten moment dla Eintrachtu i Wolfsburga. To też jest ciekawe, coś "innego".
1
@MesQueUnClub96 No ja dlatego piszę, że nawet 4 zespoły spokojnie mogą powalczyć o mistrzostwo. Atletico ma problemy kadrowe, Real jest po maratonie. W teorii jesteśmy w najlepszej sytuacji, ale ta gra musi wyglądać tak jak przed przerwą. No i Sevilla też może się spokojnie włączyć, bo są bardzo solidni w tym sezonie.