La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1342 Culés

1

Moi drodzy, dzisiaj u mnie nastąpił przełom. Mam już w dupie te ich obostrzenia. Rzucam maseczkę bo to się nigdy nie skończy!

1

@Pianist00 Spoko, idz do Brauna dajcie sobie całuska.

konto usunięte

0

@Pianist00 To nie jest dobra decyzja, jak zostawisz maseczkę i będziesz przestrzegał obostrzeń - racjonalnie oczywiście, wiadomo ze nikt nie jest idealny - to możesz dołożyć od siebie troszkę do tego, ze to wszystko skończy się szybciej.

konto usunięte

3

@IronSanHybrid chociaż benis się przewietrzy:D

1

@Pianist00 Ja nie chodzę w maseczce po ulicy, biegam bez maseczki, w sklepach zakładam dopiero jak mi ktoś zwraca uwagę. Teraz przyjechałem z dziewczyną na badania do szpitala i też chodzę po szpitalu bez maseczki, nikt jeszcze nie zwrócił mi uwagi.

0

@Pianist00
popieram, ja tylko w sklepie nakładam, i w pracy jak sie z kimś spotkam (co jest rzadkie) wszędzie indziej to dla mnie debilizm

0

@IronSanHybrid Ja tak noszę i jestem dumny

0

@l0Messini Z siura na wierzchu? :)

1

0

@Pianist00 Nikt nie pytał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?