- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 565 Culés
Gorące dyskusje
macio_944
24
Na bank wyolbrzymiony problem i Braun oraz prawica nie sprawiają, że pod tym kątem jest coraz... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Sysia11
6
Harry mega statystyki zasłużył na ZP a jak nie to Dembele bo LM i 6 goli na turnieju. Fajnie... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Zoker
11
Nie ma jednego oczywistego kandydata do wygrania ZP, ale przyznanie tej nagrody Rodriemu to będzie... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 565 Culés
0
Po wczorajszym meczu nie ma co się łudzić że będzie mistrz. Sezon podobny do tego gdzie też mieliśmy nic nie przegrać a jak było wiadomo. Real nawet jak się potknie to Barca ma Valencia, atleti i bodajze villareal. Jestem pelen podziwu dla optymistów ale dla mnie liga stracona. Żeby tylko koeman wygrał pk bo jak nie to powinien odejść
0
@damiano996 Jeszcze 24 punkty do zdobycia, wiele moze sie zmienic. W grudniu tez juz przegraliśmy ligę według Ciebie?
0
@damiano996 liga stracona? X D
0
@marcin62 będąc szczerym to zajrzyj e moje posty i od początku sezonu nie wierzę w wygranie ligi. Tak możesz mnie nazwać nie prawdziwym kibicem, aczkolwiek ja jestem realista i umysłem ścisłym więc może dlatego. Nie bujam w obłokach tylko patrząc na grę,analizując drużynę i trenera stwierdziłem że nie wygramy nic. Obym się mylił ale tak myślę.
Możesz się nie zgadzać ale uszanuj moje zdanie
0
@el_bidinho mysle ze tak
0
@damiano996 też jestem umysłem ścisłym, ale co to ma do rzeczy?;)
0
@damiano996 oczywiście, że szanuję twoje zdanie. Ale jak można mówić, że liga stracona, skoro do końca zostało jeszcze 8 kolejek, a Barcelona traci do lidera 1 punkt?
0
@el_bidinho patrząc na grę nie tylko w ostatnim okresie ale na cały sezon i fakt, że z silnymi drużynami nie udało się wygrać to naprawdę wierzysz że Barca nie zgubi punktów?villareal może nie potęga ale tam pewnie zgubimy punkty. Getafe kto wie czy nie będzie jakiś remis. Valencia to na pewno z nami wygra a Atletico będzie pewnie na remis. Wnioskuję że może tu już być 7 zgubionych punktów, a real kogo ma?słabych przeciwników oprócz seville ale oni z nimi umieją grać.
Jesteś optymistą to ok, ja uważam że 3 miejsce to bedzie max.