- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 478 Culés
Gorące dyskusje
Faro
10
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
31 odpowiedzi
BISHBASHBOSH
17
Uważam, że to jeden z największych błędów tego klubu. Jeszcze gorszy niż wydanie na Rogue 40... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Eklerek
6
Oddałem raz i mi się odechciałohttps://x.com/i/status/2064460908722585916
22 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 478 Culés
2
Biorąc pod uwagę ostatnie mecze ligowe i reprezentacyjne najbardziej przemęczeni są de Jong i Griezmann. Mocno eksploatowani byli też Alba, Pedri, Busquets i Lenglet.
Większość z nich, ostatni mecz grali 5 dni temu, więc raczej wszyscy dzisiaj zagrają, ale w szczególności Holendrowi przydałby się odpoczynek.
0
@Katalonbar i tak i nie bo połowa z nich ma żelazne płuca jak Pedri, DJ, Greizmann a reszta jest do zastąpienia, chodź sam jestem za tym żeby Franki odpoczął dzisiaj :)