La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1639 Culés

12

""Wiecie dlaczego jestem podekscytowany, kiedy mówię o Andrésie Inieście?

Obserwowałem go przez wiele lat na treningach oraz w trakcie meczów i kiedy wykonał złe podanie to za każdym razem kogoś przepraszał. Robił to zarówno w wieku 18, jak i 35 lat. Taki dar nazywamy pokorą. Iniesta ją miał i dzięki niej tyle wygrał. Poza tym jest najlepszym pomocnikiem jakiego widziałem, najlepszym we wszystkim, co robi.

Rekord mojej Barcelony w Europie pod względem najmniejszej ilości strat to głównie jego zasługa.

Zostawał po każdym treningu i ćwiczył podania na różne sposoby. Pewne zagrania opanował do perfekcji i można go było tylko podziwiać. Czasami musiałem go siłą zmuszać do tego, aby poszedł do szatni, wziął prysznic i pojechał do swojego domu. On bardzo kochał to, co robił. Wiedział też, że jest najlepszy, ale nigdy tego nie podkreślał. Taki piłkarz jak on w ogóle nie powinien za nic przepraszać, ale to robił, ponieważ uwielbiał sprawiać, by wszyscy czuli się tak samo.

Jestem najszczęśliwszym trenerem na świecie, że mogłem trenować kogoś takiego jak Iniesta. Wiele się od niego nauczyłem"

- Pep Guardiola.

Fragment wywiadu pochodzi z hiszpańskiego dziennika sportowego "AS"."

[Fanpage, Nieobiektywny kibic]

0

@adambądkowski93 Wielka szkoda, ze nie wygrał tej jednej ZP. Wielki piłkarz i wielki człowiek.
Mysle, ze z asyst Andres cieszył sie bardziej niz z goli ;) A to przepraszanie to powinno byc w krwi każdego pomocnika bo to oznacza dążenie do perfekcji.
Ja jak grywałem na pomocy i nie wyszło mi jakies podanie to tez przepraszałem kolege do którego adresowalem zagranie bo chciałem zeby zawsze wszystko było idealnie. A jak po następnym podaniu kolega strzelał gola to cieszylem sie z takiej asysty jakbym sam zdobywał gola ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?