- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 782 Culés
Gorące dyskusje
Sysia11
9
Piszesz, że bez Messiego Argentyna będzie jak Paragwaj? Chyba zapomniałeś, z kim porównujesz.... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Karol145
5
Może mi ktoś wyjaśnić skad wziął się fenomen diety keto? Przecież jedzenie samych potraw... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Karol145
3
Cytat z Inn Poland :"Wiktoria Brzoska, córka Rafała Brzoski, nie chce, by jej biznes definiowało... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 782 Culés
0
Ktos wie ile zarabiali piłkarze w czasach 2005/2008.
Głównie chodzi mi o Ronaldinho, Henrego czy Eto'o.
Czytam o kontrakcie dla Wijnalduma w wysokości 8 mln to mnie zalewa
0
@barcowy1899 Przecież Wijnaldum to zbawienie Barcelony i jest wart każdego euraska.
0
@barcowy1899 to akurat normalne, że piłkarz który ma swoją kartę w rękach może chcieć wyższego wynagrodzenia. To co nie idzie na transfer to idzie do kieszeni piłkarza i agentów.
0
@barcowy1899 to znaczy że nie rozumiesz rynku piłkarskiego. Są w niego ładowane coraz bardziej gigantyczne pieniądze, za czym idą nie tylko zarobki klubów, ale także ich pracowników. Managerowie piłkarzy od tego są żeby negocjować kontrakty na tyle wysokie, by klub było na to stać i żeby mu się to opłacało. Pomijając oczywiście jeszcze ciagle wzrosty podatków dla najbogatszych w Hiszpanii
3
@idol4 zapytałem o zarobki w latach 2005-2008, a nie o Twoje mądrości
0
@barcowy1899 odniosłem się do drugiej części twojej wypowiedzi
„Czytam o kontrakcie dla Wijnalduma w wysokości 8 mln to mnie zalewa”, która wskazuje na brak znajomości rynku i gadanie Januszy dla samego gadania „jak oni mogą tyle zarabiać?!?!?!?!??111?”
1
@idol4 wez rozbieg i uderz w ścianę koniu
0
@barcowy1899 tobie ta metoda nie pomogła, więc podziękuje