La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1258 Culés

1

Jak czytam że do składu reprezentacji za Skorupskiego miał być dowolany Grabara. To się zastanawiam za co ? Kojarzę chłopa tylko z baboli w tej lidze duńskiej, która też na wysokim poziomie europejskim nie jest.

konto usunięte

2

@PatrykBarca Też się dziwię, mamy kilku innych, dobrych bramkarzy.

4

@VenoM Do tego jest takim bucem i cwaniakiem że tylko do noszenia bidonów bym go powołał :)

0

@PatrykBarca może za to, że te babole były na początku sezonu. Później chłopak się ogarnął, został czołowym bramkarzem ligi a w pewnym momencie był o krok od wyrównania rekordu ligi pod względem czystych kont. W tej chwili jedynie dwa zespoły mają mniej straconych bramek niż zespół Grabary.

Teraz już wiesz za co?

0

@cat_r37 Dalej nie. W słabej lidze duńskiej ma ocenę 6,9 / 10 . Jest to jedna ze słabszych not w zespole . W 23 rozegranych meczach ma puszczonych 23 bramki. Do tego te babole. Może się ogarnął ale no dziwne żeby było inaczej bo gdyby dalej taki puszczał to by został parkingowym A nie bramkarzem. Nie uważam żeby zasłużył....

0

@PatrykBarca ale zdajesz sobie sprawę, że jeśli chodzi o oceny to wciąż jest TOP3 ligi, prawda? No a to 23 bramki w 23 meczach to zły wynik? Zwłaszcza, że w samej Lidze traci mniej niż bramkę na mecz. Nie żeby co ale pod względem ocen na mecz i liczby wpuszczonych bramek to poziom Ter Stegena (tak, ukazuje Ci brak sensu w twoich argumentach. Nie, nie porównuję ich do siebie).

Grabara gra regularnie, był bardzo ważnym punktem reprezentacji U21 więc to chyba naturalne, że on miał awaryjnie przyjechać. Zwłaszcza, że nie było wielu opcji. W normalnej sytuacji Kamil może być w najlepszym wypadku numerem 6-7.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?