La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 732 Culés

0

Ciekawe jakie mają alternatywy za Haalanda. Może Lautaro, przedłużył on w końcu ten kontrakt? Chociaż obstawiam że skończy się na Depayu.

0

@kamilop myślę że Lukaku, Koeman chce silnego napastnika

konto usunięte

1

@Messibestplayerintheworld 450 mln długu netto i uważasz że kupimy kogoś za 100mln+? Bo tyle jest warty Lukaku

0

@Ghotti Taa, ty wiesz ile Barca ma długu, ty wiesz ile Barca będzie mogła wydać.

konto usunięte

0

@kamilop są oficjalne dane, ty dalej zakłamuje rzeczywistość.

0

@Ghotti co roku tyle jest długu i jakoś wydają po 200na okienko,nikt Ci nie powie ile ma na transfery,barca oprócz tego gdy sprzedała neymara zawsze mówi ze ma 10mln +to co sprzeda a walą co okno 100+

konto usunięte

0

@socha bank przyjmie wszystko co roku były założenia o większych wpływach teraz covid i -200/300 mln i wychodzi co i jak. Nie ma co porównywać do tego co było wcześniej i do tego co jest teraz

0

@kamilop Sprzedać niepotrzebnych piłkarzy i kupić Haaland. Jeszcze Patson Daka jest fajnym zawodnikiem który może w przyszłości kosztować sporą kasę. Zawodników na resztę pozycji brać z rezerw .

0

@Ghotti Barca może sobie pozwolić na kupno kogoś do ataku. A tymbardziej jak opchnie pjanicia,grizmana,coutinho,braita itp

konto usunięte

0

@socha niech ich ktoś kupi najpierw.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: