La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1130 Culés

1

Dwa pierwsze sety Zenitu były wręcz perfekcyjne, nie da się utrzymać gry na takiej intensywności przez więcej niż dwa i pół seta, Zaksa to bierze w pięciu!

1

@Barca_Big_Moment mieli dobre przyjęcie dlatego gra się układała

0

@Xxxbarca4ever Teraz zagrywka nam siedzi, nie popełniamy prostych błędów i udało nam się ich odrzucić od siatki

1

@Barca_Big_Moment odrzuciliśmy zenit od siatki. Prawda jest taka że jak ruszysz w przyjęciu ngapetha to rozwalasz cały zespół

0

@Xxxbarca4ever Leon to był 80% hegemona, który zdominował siatkówkę na arenie międzynarodowej zdobywając sześciokrotnie Ligę Mistrzów, teraz N'Gapeth to 60% ekipy, które lata świetności ma już za sobą :)

0

@Barca_Big_Moment dla mnie ngapeth jest jednym z wielu świetnych ale nigdy nie zbliży się poziomem do Leona czy juantoreny. Jest niczym dembele świetnie się ogląda ale jak trzeba to zawodzi w najprostszych sytuacjach

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?