La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1613 Culés

1

Jak zagral eric garcia?

10

@amanter hattricka strzelił

konto usunięte

0

@amanter Wogóle nie grał taki dobry jest:D

7

@MarcelNJ11 mogłoby ci odciąć neta na kilka miesięcy. Dużej różnicy na stronie by nie było, może jedynie mniej użytkowników mało inteligentnych

konto usunięte

0

@KacperVEB o przyszedł jego fan myślałem o tobie tylko nika nie pamiętałem całego.

konto usunięte

0

@KacperVEB Ty inteligentny ? Że piszesz że Hattricka strzelił hahah

0

@MarcelNJ11 ironii nie wyczules? Nowe, nie znałem...

konto usunięte

0

@KacperVEB no nie :D

0

@MarcelNJ11 tu nawet nie chodzi o niego. Możesz go nie lubić nawet mam to gdzieś, ja wspieram każdego piłkarza barcy. Jesteś tak irytujący, ze głowa mała. Wiele razy ci ludzie próbowali wytłumaczyć jak krowie na rowie, ze Garcia nic nie gra bo Man city nie opłaca się zwyczajnie go ogrywać dla innego klubu. Maja kogo wystawić w jego miejsce a skoro wiedza, ze i tak już w ich barwach nie będzie grać to po co maja rozwijać piłkarza dla Barcelony?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?