La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1568 Culés

0

Mbappe Neymar veratti marquinhos... jest jeszcze kimpabebambempebembe czyli chłop o którym każdy mówi że jest świetnym graczem a nikt nie wie dlaczego... A tak na serio to jeszcze starzejący się di Maria, odrzutek z Barcelony na ławce i była gwiazda potężnego evertonu w środku pola i odrzutek z evertonu w ataku+ jakieś nonamy

3

@jakub1906 i ten skład, który wymieniłeś zlał nas w dwumeczu 5:2 a gdyby był Neymar to byłoby pewnie dużo więcej

0

@jakub1906 odrzutek z Evertonu? Chciałbym go w Barcelonie

0

@KacperVEB ten skład sobie nie radzi jak narazie w lidze francuskiej gdzie powinien niszczyć, ledwo przeszedł RB Lipsk w posranym sierpniowym pseudoturnieju, ten skład za chwilę będzie bez Mbappe

1

@jakub1906 dalej może to wygrać. No nie wiem czy Mbappe odejdzie z Paryża. Nie ma to jak uważać za słaba drużynę, która leje nas w dwumeczu Lm. Prawda jest taka, ze aktualnie są lepsza drużyna od nas i musimy się z tym pogodzic

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?