- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1229 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1229 Culés
2
Za jutrzejszy awans !
1
@tmQbassive kurdę z taka łapą to się zgłoś do bojówki La Rambli;)
0
@tmQbassive Alko jakieś pijesz ? Ja też ćwiczę Ale ćwiczę 7 miesięcy dopiero to mam 39 cm w łapie
4
@tmQbassive Busquetsem to Ty nie będziesz
0
@MarcelNJ11 nie nie pije
0
@Katalonbar ponad 20 cm różnicy w wzroście na korzyść Busiego heh
0
@tmQbassive ja tak w weekend sobie wypije 2 piwka maks w sobotę
0
@Kamilos84 A to chętnie XD będziemy wyjaśniać hejterów i prowokatorów
0
@MarcelNJ11 jeśli dobrze trenujesz i wliczysz to piwo jeśli chodzi o kalorie lub wypijesz po treningu np. 0,3 to się nie martw, tylko Ci pomoże
0
@tmQbassive ojciec też tak mi mówi :D
1
@MarcelNJ11 dobrze na zakwasy działa i w ogóle nawadnia, tylko ważne żeby nie przesadzić z ilością
0
@MarcelNJ11 A z tego 39 jak piszesz najgorzej żeby przebić się na magiczne 40 cm - to był dramat i walka u mnie chyba największa w życiu. Wiadomo jeśli się jest szczupłym, jeśli ktoś ma strukturę kostną grubą, to nie będzie miał problemu ale osoby typu ektomorfik to jest ciężka praca i cierpliwość
0
@tmQbassive to dobrze
0
@tmQbassive no ja jestem szczupły ogólnie:) jutro mi ławeczka przyjdzie bo narazie samymi hantlami cwicze I gumami jakieś pomki dorzucę do treningu zawsze