La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1229 Culés

konto usunięte

2

Za jutrzejszy awans !


1

@tmQbassive kurdę z taka łapą to się zgłoś do bojówki La Rambli;)

konto usunięte

0

@tmQbassive Alko jakieś pijesz ? Ja też ćwiczę Ale ćwiczę 7 miesięcy dopiero to mam 39 cm w łapie

4

@tmQbassive Busquetsem to Ty nie będziesz

konto usunięte

0

@MarcelNJ11 nie nie pije

konto usunięte

0

@Katalonbar ponad 20 cm różnicy w wzroście na korzyść Busiego heh

konto usunięte

0

@tmQbassive ja tak w weekend sobie wypije 2 piwka maks w sobotę

konto usunięte

0

@Kamilos84 A to chętnie XD będziemy wyjaśniać hejterów i prowokatorów

konto usunięte

0

@MarcelNJ11 jeśli dobrze trenujesz i wliczysz to piwo jeśli chodzi o kalorie lub wypijesz po treningu np. 0,3 to się nie martw, tylko Ci pomoże

konto usunięte

0

@tmQbassive ojciec też tak mi mówi :D

konto usunięte

1

@MarcelNJ11 dobrze na zakwasy działa i w ogóle nawadnia, tylko ważne żeby nie przesadzić z ilością

konto usunięte

0

@MarcelNJ11 A z tego 39 jak piszesz najgorzej żeby przebić się na magiczne 40 cm - to był dramat i walka u mnie chyba największa w życiu. Wiadomo jeśli się jest szczupłym, jeśli ktoś ma strukturę kostną grubą, to nie będzie miał problemu ale osoby typu ektomorfik to jest ciężka praca i cierpliwość

konto usunięte

0

@tmQbassive to dobrze

konto usunięte

0

@tmQbassive no ja jestem szczupły ogólnie:) jutro mi ławeczka przyjdzie bo narazie samymi hantlami cwicze I gumami jakieś pomki dorzucę do treningu zawsze

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?