- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1675 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1675 Culés
7
Listy do Borrussii, Federera, Gudjohnsena i Evertonu napisane. Trzymajcie kciuki :D
0
@PatrychoO jakie informacje w nich umieściłeś? I czy wcześniej zdarzało Ci się dostać odpowiedź?
1
@Xxxbarca4ever a zdarzyło się, zdarzyło. https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9714514#comment-9714514 Normalnie, piszesz parę słów o sobie, o pasji do piłki nożnej, parę słów na temat klubu, piłkarza, do którego piszesz i prosisz o autograf. Dołączasz zaadresowaną na siebie kopertę 10cm x 15cm + kupon IRC, o ile sprzedają takie u Ciebie na poczcie. Klub/piłkarz kupi za nie znaczki.
1
@PatrychoO za Federera masz wieczny props, raz miałem okazję być na jego meczu w Halle na trawie w Niemczech. To jak jego gra kapitalnie wygląda w tv to jedno, ale widzieć to na żywo dla kogoś kto trochę ogarnia tenis a oglądam Federera od 2004/2005 roku to jest dopiero majstersztyk. Facet jest po prostu genialny. Klasa, elegancja, technika. Coś niesamowitego. Odezwij się jak Ci odpowie :D
0
@budel17 pewnie, jak coś dostanę, to wrzucę. Obejrzałoby się Rogera na żywo, ale chyba ciężka sprawa z tym :D
0
@PatrychoO Kolekcja super, ale ciekawe ile z tego to faktycznie podpisane zdjęcia a ile nadruki. Bo wiesz, wiele muzyków czy klubów ma od tego ludzi, te listy często nawet nie trafiają do adresatów
0
@reliawan nadruk łatwo można rozpoznać. Na pewno nadrukowane są podpisy piłkarzy Tottenhamu, kilku Southampton i Neymara.