- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2622 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2622 Culés
1
Oglada ktos ten wywiad Megan Markle ? Jestem ciekawy czy faktycznie to co mowi moze zaszkodzic rodzinie krolewskiej
0
@fcbfan1993 ja do tych wiadomości podchodziłbym trochę sceptycznie. Może to być po prostu próba zdobycia rozgłosu, jak te kobiety co oskarżają aktorów o molestowanie by wymusić pieniądze. Może być to zwyczajnie kłamstwo i nawet by mnie to nie zdziwiło choć nie mówię że tak jest.
0
@fcbfan1993 Moim zdaniem tej rodzinie nic nie jest w stanie zaszkodzić tyle co tam jest syfu i zakłamania to głowa mała. Także przeczytali te żale i dalej się bawią bo co innego mają robić?
1
@Kgorecki2500 pod tym wzgledem sie nie zgadzam, mysle ze nie potrzebuja rozglosu. Jedyne co mnie zastanawia to ile w tym wszystkim jest prawdy, ciezko w to wszystko uwierzyc
1
@fart mysle ze ktos tam w tej chwili ma przepotezny bol du*y, czy to prawda czy nie to jednak poszło w swiat
0
Być może choć tak jak napisałem wyżej w tej rodzinie już dawno przekroczono wszelkie granice i takie historie jak ta nie robią na nich wrażenia. I słusznie bo co im zrobią?.