La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1563 Culés

1

Nie sądzicie, że asysta przy golu powinna być zaliczana w momencie, kiedy strzelający zdobywa gola w pierwszym kontakcie po zagraniu piłki? Co to za asysta gdy zawodnik przy podaniu musi sobie poprawić czy też minąć przeciwnika i dopiero strzelić?

konto usunięte

3

@Krzysiek872 Nie zgadzam się. Jeżeli podanie jest kluczowe, to sprawiło, że spora część roboty została już wykonana. Jak sama nazwa wskazuje - zawodnik asystował (pomagał) przy jej zdobyciu.

0

@Krzysiek872 Nope, ostatnie podanie = asysta. Jakby trzeba bylo przy asyście uwzględnić poprawienie piłki przez strzelca, czy też ruch z piłką to byłoby za duże pole do interpretacji, a przez to wylazłyby same kłopoty xD

0

@Krzysiek872 jesli zawodnik przyjal czy jeszcze poprawil pilke przed strzalem to tymbardziej dobra pilka od podajacego skoro strzelający mial czas by sobie na to pozwolic .

0

@ShawnC no ja się zgadzam, ale zobaczcie np. Messi , jasne dostaje dobre podanie, ale musi czasami przyjąć i minąć 2 zawodników i w tym momencie według mnie to nie jest już asysta, ale to moje zdanie...

0

@Krzysiek872 lepiej uznać to za asystę i mieć spokoj zamiast rozpatrywac co dany pilkarz zrobil przed strzalem .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?