La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1709 Culés

0

Jak według Was powinna wyglądać pomoc naszej kadry?

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kamiloza91 no tu nie ma żadnych wątpliwości. Krychowiak, Klich, Zieliński. W tej chwili nie ma nawet pół alternatywy dla tej trójki.

0

@cat_r37 Tylko jeden skrzydłowy?

1

@Kamiloza91 a czy my mamy jakichkolwiek skrzydłowych? Sousa ponoć lubi pracować w 3-5-2 a pod to ustawienie nawet możemy mieć piłkarzy. Reca w defensywie jest beznadziejny ale jako wahadłowy wygląda w Serie A całkiem nieźle. Trzeci stoper raczej też nie powinien być wielkim problemem.

0

@cat_r37 Po prostu byłem ciekaw jak to widzisz. ;) Ja bym chętnie zobaczył na wahadle Płachetę.

0

@Kamiloza91 no to akurat by mogło wypalić, ale ta prawa strona wygląda trochę gorzej. Kędziora jest bardzo solidnym prawym obrońcą ale fajnie byłoby mieć kogoś bardziej przebojowego również tam. Może Kamiński w przyszłością mógłby tam dostać szansę? W Lechu miał epizod jako prawy obrońca więc może...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?