La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1681 Culés

konto usunięte

0

Zaksa niezły fart, ale złoty set to jest zawsze straszny rak i niesprawiedliwość.

0

@against_modern_football Czemu niesprawiedliwe?

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@against_modern_football a w jaki sposób rozstrzygnąć, karnymi?

konto usunięte

0

@Xxxbarca4ever konkurs kołków. Kto mocnej zaje**e ten wygrywa

0

@paweuwarrior sam gram w siatkówkę i wiem że nie jest to w 100% sprawiedliwy system bo chyba lepiej byłoby grać złoty set do 25.ale w siatkówkę ciekzo znaleźć sensowne rozwiązanie

konto usunięte

0

@Xxxbarca4ever Dla mnie jedyna lepsza opcja to grać do wygranych meczów jak playoffy u nas w lidze. Ale jak nie ma czasu, terminów to system z meczami na "punkty" jest w miarę sprawiedliwy. Jak wprowadzali złoty set można było wygrać 3-0 w rewanżu przegrać 3-2 i odpaść w złotym secie. To było w uj nie sprawiedliwe

0

@paweuwarrior przy 30 i 2:3 odpada się od razu bo liacza się jakby punkty

konto usunięte

0

@Encore bo tak jak np. dzisiaj 3:1 0:3 i set do 15 decyduje.
@Xxxbarca4ever albo grasz 3 mecz, albo liczysz sety, punkty prosty system. Set do 15 to zawsze loteria, dwie zagrywki po siatce i Cie nie ma dalej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?