La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 928 Culés

5

Jak mnie denerwują te wszystkie łajzy na drodze co przy lekkiej mgielce i widoczności 100m włączają tylne światła przeciwmgielne

0

@draxidox Jeśli to ma spowodować zmniejszenie liczby wypadków to nie widzę problemu. Widoczność 100m przy autach rozpędzonych do około 80-100 km/h to jednak kiepska widoczność :P

4

@dawidw4 problem w tym że jedzie się krajowka nr 91 Toruń Włocławek pobocza szerokie. A my jedziemy w kolumnie kilkudziesięciu aut 70kmh jedzie taki kondon przed Tobą i wypala oczy laserami
Długie też dają oczywiście mniejsza liczbe wypadków bo lepiej nas widać prawda? Jednak nie można nimi oslepiac.
Analogicznie jest zapis o widoczności poniżej 50m dla przeciwmgielnych

5

@draxidox Gorsze są łajzy jeżdżące w deszczu, na światłach do jazdy dziennej, często jakichś dorabianych.

0

@mkord no to też jak najbardziej

0

@draxidox A no to w takim przypadku to kompletny brak szacunku dla osoby jadącej z tyłu. Bardziej miałem na myśli mniej ruchliwe drogi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?