La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2047 Culés

0

Swoją drogą, czy Eric Garcia osiągnął więcej w klubowej piłce niż Oscar Mingueza? Czy jest ktoś w stanie powiedzieć że na 100% Eric jest lepszym piłkarzem? Patrząc jeszcze że ostatnio prawie w ogóle nie gra.

1

@kamilop Nikt nie jest w stanie powiedzieć, ale zważywszy na to że nie mamy pieniędzy na transfer jakiegokolwiek stopera, Umtiti i Lenglet to parodyści a Pique już jest prawie po drugiej stronie rzeki, to obaj się bardzo przydadzą. Szczególnie jeśli zostanie Koeman i to ustawienie z trójką obrońców to coś więcej niż eksperyment.

4

@kamilop tak, dwa lata młodszy reprezentant Hiszpanii (cztery występy w kadrze, tylko 1 stracona bramka), sprawdzany na poziomie Ligii Mistrzów z Porto i Lyonem czy w Premier League przeciw Arsenalowi czy Liverpoolem jest na 100% lepszy niż Oscar Mingueza.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?