- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1782 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1782 Culés
12
Ale bym sobie pooglądał takie Copa America o 3 w nocy z kibicami na stadionach. Ten turniej ma niesamowity klimat.
0
@LeoMessiah Mnie ten klimat nigdy zbytnio nie przyciągał, a mecze na które trafiałem były przeważnie na tyle nudne, że zwykle przy nich zasypiałem :D
0
@Kapitan_SW Ja uwielbiałem kibicować Messiemu jak dochodził do finałów. A i mecze Brazylii też się oglądało. Do tego w wakacje, to też jakoś przyjemniej się patrzyło na te mecze.
1
@LeoMessiah Ja w sumie jako tako wspominam jedynie turniej z 2007, gdzie wymiatał Robinho. No i finał Brazylia-Argentyna to było wydarzenie.