La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1632 Culés

konto usunięte

1

City w finale ich pyknie z 2-0, obrona Bayernu to takie dno.

konto usunięte

0

@xBoMBoWiECx Zacznijmy od tego że w finale to jak już będzie Juventus , a czy z City czy Bayernem to się okaże.

7

@xBoMBoWiECx City to już wielu miało pyknąć w tej LM XD

konto usunięte

8

@Thomas99PL xDDDDDDDDDD.

5

@xBoMBoWiECx Żeby znów się się nie wywaliło z jakimś Porto 'p Ale mam nadzieję na finał City - Bayern i takie 3-1

0

@xBoMBoWiECx City to niech przejdzie 1/4 bo ostanio nawet pófinał to problem dla nich a co dopiero finał xD

konto usunięte

0

@4drian0 rok temu, czy 2 a nawet 3 to inna drużyna, City teraz ma najlepszą obronę na świecie.

konto usunięte

0

@takisobiektos zobaczymy jutro czy taki '' problem '' screen zrobiony.

konto usunięte

1

@xBoMBoWiECx City ma klątwę Guardioli

0

@Kamiloza91 ja też ale wynik w drugą stronę

3

@Thomas99PL Jak ich Porto wyjebi..

0

@xBoMBoWiECx No jest problem skoro od sezonu 15/16 wywalają sie w 1/4 1/8 xD

0

@Bobo25 Ja po prostu nie lubię Bayernu ale jak by Lewy lbronił LM byłoby spoko.

1

@Kamiloza91 ja nic do Bayernu nie mam ale chciałbym by Lewy obronił tytuł najlepszego piłkarza świata i też w końcu dostał to złotą piłkę co odwołali za zeszły rok.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?