- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1302 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1302 Culés
0
Promocja na bitcoinie -10 tyś $$ ☺
0
@NaFazieHitman Gdzie mogę kupić tego całego bitkojna :D
0
@ksobi Binance właśnie jest korekta jelenie panikują i sprzedają, a za miesiąc cyknie z 60K
0
@NaFazieHitman darmowe konto tam jest ?
0
@ksobi tak tylko dowód trzeba wysłać coś jak u buka
0
@NaFazieHitman Jak myślisz do jakiej kwoty zjedzie BTC? Miałem kupować w zeszłym tygodniu większą ilość i dobrze że się wstrzymałem. Teraz tylko nie wiem czy czekać na dalsze spadki i liczyć na kwotę rzędu 40 tyś czy kupować już?
0
@AduŚ07 nie mam zielonego pojęcia nie chce Ci źle doradzić gdzieś to się musi zatrzymać
1
@NaFazieHitman najlepiej kupić i zapomnieć o istnieniu
1
@patry295 teoretycznie, ale nie wierze, że rządy w to nie wepchną łap wreszcie.. optymistyczny scenariusz to, że będzie wymóg podpisanych portfeli imieniem i nazwiskiem, a najgorszy to chyba uznanie krypto nielegalnymi i zostaniemy z ręką w nocniku :P
1
@NaFazieHitman Ja mówię o początkujących. Zapomnieć i sprawdzić raz na miesiąc kurs. Na dłuższą metę może być tak jak mówisz
1
@patry295 No wystarczy spojrzeć co sie teraz stało. dam przykład jak to się dzieje co jakiś czas i za każdym razem masa ludzi, którzy panikują sprzedają w połowie spadku, gdzie w gruncie rzeczy i tak w skali roku do roku idziemy w górę (mimo takiej sytuacji jak dziś -10 tyś $$) Jest jeden mankament.. niewiadomo ile to potrwa
https://zapodaj.net/images/b890a9dc0b4b6.jpg
0
@NaFazieHitman Ja nawet na kwoty nie patrzę tylko procenty. Właśnie pytanie jak to się obróci. Doładowałem w sobotę trochę bitcoinow do portfela i teraz kusi trochę, żeby zagrać na spadki. Natomiast póki co moim zdaniem powinno iść w górę, a korekta nie będzie większa niż zejście do 40k
0
@patry295 No właśnie ja stoję na rozdrożu, miałem kupować w zeszłym tygodniu większą ilość i się wstrzymałem i udało mi się. Tylko teraz czy kupować i brać jak jest teraz czy liczyć że spadnie pod te 40k...
0
@AduŚ07 Ja bym jeszcze kilka dni poczekał, bo to chyba jeszcze nie koniec spadków, ale musisz ciagle obserwować czy się trend nie odwróci.
0
@NaFazieHitman @AduŚ07 gdzie w ogóle kupujecie krypto? Jakie prowizje płacicie?
0
@patry295 Ja na etoro BTC, za zakup nie ma prowizji, przy sprzedaży 5 dolarów od transakcji z tego co wyczytałem.
0
@AduŚ07 schowaj to na portfel bo jak giełda padnie to będziesz z ręką w nocniku (tylko te transakcje kosztują..) @patry295 ja operuje na Binance i trzymam na ledgerze Nano X
0
@NaFazieHitman Ja niedawno zacząłem i nie inwestuje takich kwot, żeby kupować Ledgera czy Tresora. Jakbym inwestował kilkaset tysięcy w krypto to wtedy zdecydowanie tak.
0
@NaFazieHitman Czemu giełda ma paść? I co konkretnie daje mi np ten ledger?
0
@AduŚ07 jakby to powiedzieć możesz trzymać bitcoina na pendrive i wgrać go na dowolną giełdę żeby sprzedać, jak giełda zniknie to znikną też twoje bitcoiny, kilka giełd wyparowało ^_^