La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1088 Culés

6

Ja proponuje nie czekać nawet do połowy czy końcówki sezonu. Od teraz klub powinien mieć sztywne zasady - trener ma szanse do pierwszej porażki, po niej wylatuje i bierzemy kolejnego. Ewentualnie możemy też zwolnić po bezbramkowym remisie, jeśli w wyjściowej 11 znajdzie się Busi. Do tego transfery - conajmniej 3 piłkarzy z najwyższym potencjałem w Fifie ściąganych co sezon. W końcu to jest Barcelona i ma wygrywać tryplet co sezon!

Co myślicie?

1

@Whudi myśle, ze git

0

@Whudi ja bym sie zastanowil czy nie opylic de Jonga... nawet na toe tak cienkiego jak sik pajaka Busiego prezentuje sie gorzej... ciagle sie zle ustawia, opyszcza swoje strefy przez co inni musza łatac dziury po nim, malo takiej gry za plecy do wybiegajacych partnerow.. cieńko poki co patfzac na to ile zaplacilismy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?