La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1466 Culés

9

Po każdym przegranym meczu, będziecie pisali, że to nie wina Koemana? Jaki był pomysł na tą grę, bo ja nie znalazłem żadnego. Wiem, że murowali, ale gdyby nie karny to byśmy nie strzelili żadnego gola, a takie Bilbao, strzela im 4. Bardzo dobrze, że Lenglet znowu sfrajerzył, niech trener dalej go wystawia, żebyście pisali, że to nie jego wina. Im nawet się grać nie chciało, 90 minuta i wszyscy stoją w polu karnym, czekając na wrzutkę. Tak gra RM i cisnęli z nich beke, a teraz to samo robimy, tylko nieudolnie, bo oni to chociaż 1:0 potrafią wygrać.

0

@sintesox ale z drugiej strony masz zawodników psychicznie wykończonych. Mentalnie są na dnie, a nawet niżej. Brak kapitana, który mógłby wziąść ich w garść. Mentalnie i psychicznie są na poziomie dzieci w przedszkolu. Nawet taki Klopp by tu nic nie zrobił. Trzeba wyrzucić wszystkich oprócz De Jonga, Pedriego, Desta, Trinciago, Puiga, Araujo Ter Stegena.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?