La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 959 Culés

21

Real Madryt w meczu z Valladoid...
3 groźne okazje zakończone strzałem.
W tym 3 wrzuty ze stałych fragmentów gry i 3 razy uderzał łbem Casemiro.
1 gol.
Według niektórych na LR, zadecydował geniusz trenerski Zidane'a.

2

@norbi77 Wielki geniusz, Real idzie po mistrzostwo i nikt im tego nie wydrze ;)

6

@norbi77 Pisałem wcześniej że Zidane zrobił mroczny rytuał i wygra teraz ligę.
Wszystko się sprawdza

konto usunięte

1

@Bartolomeoxx A Pan czemu na nowym koncie? Ja nie w temacie.

3

@VenoM Po prostu opanowałem sztukę reinkarnacji do perfekcji i zademonstrowałem swoje umiejętności.

konto usunięte

1

@Bartolomeoxx Umiejętność kasowania konta i mi nie jest obca.

2

@norbi77 Zidane nie jest może geniuszem trenerskim, ale tez nie jest jakimś wuefistą. Generalnie styl gry jaki preferuje to prostota, schematyczność, brak ryzyka, asekuranctwo , jednym słowem nuda, ale pomimo iż od oglądania poczynań ofensywnych jego ekipy bolą oczy to w organizacji defensywnej jest konkret. Zawodnicy wiedzą co maja robić jak sie ustawić.
Zidane niby kołek taktyczny, a jednak wygrywał bezpośrednie starcia z takimi tuzami taktyki jak Ancelotti, Alegri, Enrique, Klopp, Heynckes, Conte,Simeone.


1

@Bartolomeoxx
Twoje komentarze wskazują, iż masz talent komediowy. Piszę serio

4

@TSWKRK Pojedyncze mecze przeciwko tym trenerom to też wygrywali trenerzy średnich zespołów.
Czy o Realu Zidane'a za 10 lat będą mówić o pięknej grze, wspaniałej i nowatorskiej taktyce, kiedy zdobyli 3 x LM? Nie. Tak naprawdę, to oprócz kibiców Realu, nikt nawet tych meczów może nie pamiętać.
Czemu ciągle wspomina się ekipę Pepa?
Właśnie dlatego, że był świetnym taktykiem i wprowadził coś nowego, co było piękne, skuteczne i nie do powstrzymania, a wiele meczów Barcy uznano za legendarne.
I o to właśnie mi chodzi.
Zidane taktycznie jest platfusem i ratują go indywidualności z niesamowitą mentalnością. Kiedyś CR z Ramosem napędzali cały zespół, a teraz tego już u nich nie ma, bo nie maja liderów, a Zidane ciągle preferuje ten sam wrzutkowy styl, więc pisanie, że zjadł kogoś taktycznie mnie śmieszy.

1

@norbi77 Real jest słaby w kazdym meczu

0

@norbi77 Masz sporo racji, ale to nie pojedyncze mecze, bo nawet w tym sezonie, gdzie graja gówno to przeciwko najlepszym zespołom Zidane wszystko wygrał, patrz. Sevilla, Barca, Atletico, Inter. Samym klaskaniem, motywowaniem nie da sie długo ciągnąć , a jemu cos za długo to wychodzi.
Mental drużyny to wziął się właśnie od przyjscia Zidana w 2016. Jak coś sie powtarza dosyc często to nie jest przypadek. ja w przypadek nie wierzę.

Fakt za styl nikt Zidana wspominać nie będzie, ale hasło 3 LM pod rząd będą zapamietane na wiele lat. Barca Guardioli grała pięknie, ale Pep raczej skopiował styl Crujifa + wprowadził delikatne poprawki + miał w jednym czasie skupisko mega piłkarzy. Po za Barceoną juz w pucharach bez szału. Z Bayernem 3 lata z rzędu odpadał z hiszpańskimi drużynami, które przecież znał. Z City potrafił 2 lata z rżędu odpadać z LM z angielskimi drużynami, kttóre w lidze przecież ogrywa, a ostatnio odpadł z Lyonem, a i z Monaco tez potrafił.
Pep to wybitny gość jeśli chodzi o filozofię gry, ładny styl i jego skuteczność długofalową. W taktycznej batalii na tu i teraz w pojedynczym meczu/ dwumeczu zaś wybitny nie jest co udowadniają powyższe przykłady.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: