La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1599 Culés

0

Ja chcialbym tylko zobaczyc czy Varan przy bramce nie był na spalonym ponieważ byl var a kresek nie pokazali.

konto usunięte

2

@jaras121 nie brał czynnego udziału przy bramce

konto usunięte

0

@jaras121 gol zasłużony, inna sprawa ze powinien być karny dla Valladoid w pierwszej połowie.

konto usunięte

0

@Dankhog Piłkarze valladolid zarabiający miliony za kopanie w piłkę marnują 3 jak jej 4 setki ale są mniej winni porażce niż sędzia, który nie gwizdnął karnego gdzie nawet nie widać dokładnie co się stało, tym bardziej z perspektywy boiskowej, a nawet nie może poprosić o VAR?!

konto usunięte

0

@LUPR 1. Nie wiem czy piłkarze Valladoid zarabiają miliony (pewnie zależy to od waluty).

2. Są osoby które twierdzą ze Var zabija piękno piłki i ze ogólnie częste zatrzymywanie gry niekorzystnie wpływa na jej odbiór przez oglądających. Rozumiem stanowisko tych osob. Ja osobiście uważam ze w przypadku niejasnych sytuacji sędzia powinien sam obejrzec powtórki na monitorze, a w przypadku gdy pomimo oglądania powtórek na monitorze podejmuje niepoprawne decyzje, takowy sędzia powinien być karany.

konto usunięte

0

@Dankhog To co napisałeś ma się nijak do tego co ja napisałem. Chodzi o to że 15 razy podkreślasz że wygrali bo sędzia a niepodyktowany karny, który mógł być a mogło go nie być nie jest głównym winowajcą... Tym razem mają 2 punkty dzięki temu a w meczu z deportivo stracili 3 na dwóch nieodgwizdanych karnych(oczywistych a nie spornych). Raz się na błędach korzysta a raz traci ale lepiej mówić że jakby błędów na ich korzyść nie było to by nie wygrali...
A po drugie nawet jak na błędach się korzysta to z reguły bardziej winni są piłkarze niż sędzia i zwalanie winy na sędziego jest mądre do 5 klasy podstawówki. Już nie mówiąc o spiskach, o perezie, który płaci sędziom, o tym że wszystko jest ustawione i sędziowie za Realem...
Widziałem film jak Perez w korytarzu grał z sędzią w marynarzyka, ktoś wyciął klatek jak wylosowali kamień i dopisał że mamy dowód na ustawionych sędziów. La rambla wrzała:)

konto usunięte

0

@LUPR ja nie twierdze ze sedziowie zawsze myla się na korzyść realu.

Jest oczywistym iż największym beneficjentem bledow sędziowskich w Hiszpanii jest Real.

Moim zdaniem w 21 wieku, przy możliwościach technologicznych jakie mamy, powinny zostać dokonane odpowiednie zmiany prowadzące do minimalizacji tego typu rozważań. Między innymi sędziowie powinni być karani za niewłaściwe decyzje przez nich podejmowane.

konto usunięte

0

@Dankhog 1. Przeczytaj edycję bo nie widziałem że odpisałeś i edytowałem. 2. Po czym wznosisz że największym beneficjentem jest Real? Masz statystykę która pokazuje kiedy sędziowie się mylą i ile punktów z tego mają? Na oko się nie liczy bo żadne oko kibica realu i Barcelony nie będzie obiektywne. Moje też więc nie mówię kto na tym najbardziej korzysta. Z tego co ktoś wyliczył w zeszłym sezonie błędy sędziowskie zabrały Realowi 5 punktów i nam dały 3. Sprawdziłem to o czym była mowa i faktycznie tak wychodzi. To daje 15 punktów przewagi. Czy na samych błędach sędziowskich na korzyść realu, zarobił on 15 punktów? Nie sądzę:)

konto usunięte

0

@LUPR ja oczywiście jako kibic Barcy nie jestem obiektywny, lecz oglądając piłkę uważam ze Real jest wspierany przez sędziów najbardziej. Tak czy owak mamy 2021 rok i piłka nożna jako najbardziej popularny sport powinna mieć lepsze zasady odnośnie sędziowania i wyciągania konsekwencji wobec sędziów.

Chociazby kwestia soft fauli. Moim zdaniem to niedobre ze piłkarz może faulować lekko wielokrotnie (widziałem w tym sezonie sytuacje w których piłkarz faulował około 10 razy, przy 7mym faulu otrzymał zolta kartkę). Moim zdaniem każdy faul powinien być karany, na przykład biala kartka, tak by słabsza drużyna nie mogła sobie faulować cały mecz bez konsekwencji.

konto usunięte

0

@Dankhog Jasne że powinni to unowocześnić co nie zmienia faktu że zwalanie całej chwili na sędziego jest dziecinne a szukanie spisków itd jest po prostu głupie. A przepisy wywalić i napisać od nowa bo tego się nie da sensownie naprawić. Luiz dostał czerwoną za to że biegnąc za typem wystawił za daleko kolano i chłop mający długie nogi zahaczył się o niego.... Co ciekawe zgodnie z przepisami:)

konto usunięte

0

@LUPR zgadzam się, lecz tu nie chodzi o szukanie spisków. Jeżeli przykładowo byłbym sędzia ligi hiszpańskiej, to myśle ze świadomie chcąc być sędzia dobrym i sprawiedliwym, jednocześnie podświadomie więcej dawałbym Barcy niż realowi.

Według różnych hiszpańskich sędziów wiekoszc hiszpańskich sędziów kibicuje realowi. W związku z czym, nawet jeżeli starają się kni być sprawiedliwi, zazwyczaj nie jest to możliwe.


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?