La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1276 Culés

28

Duże osłabienia dzisiaj w Atletico bo nie zagra Carrasco,Savic,Saul,Herrera,Vrsaljko i oczywiście dalej nie ma trippiera i Dembele. Liczę dzisiaj na stratę punktów

10

@KacperVEB 1:0 dla Atletico po bramce Suareza

1

@KacperVEB Tak na prawdę to żadne osłabienia. Może poza Saulem. Oni mają kilka równorzędnych zawodników i nie odczują nawet tej różnicy...

0

@PatrykBarca Jak nie? Carrasco to jeden z najlepszych zawodników atleti, Herrera jak nie miał kontuzji był ważnym elementem układanki Cholo, Savic podstawowy obrońca najlepszy w tym sezonie w atleti, Dembele w Lyonie był totalnym kozakiem a Trippier jednym z najlepszych bocznych obrońców ligi

0

@KacperVEB Liderami byli i są bez Dembele. Herrera jest najsłabszym ogniwem ich środa pola. Trippiera nie ma już od dłuższego czasu i coś to zmieniło? Jedynie Savic to podstawowy stoper, ale nikt mi nie powie że lepszy od Gimeneza....

0

@PatrykBarca to ja ci powiem, ze lepszy. Gimenez bardzo często jest kontuzjowany a to Savic jest filarem ich defensywy. Carrasco robi im większość gry w ofensywie. Herrera nie jest ich najsłabszym ogniwem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?