- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1734 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
108
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1734 Culés
5
Wyobraźcie sobie jakbyśmy nie wydawali tak pochopnie kasy na nieprzygotowane transfery. Zamiast Coutinho i Griezmanna mogl być Halland,Kounde i Ndidi
1
@KacperVEB wtedy to były zajebiste nazwiska
0
@KacperVEB Camavinga za Ndidiego.
1
@kamiVeB uwierz, ze Ndidi jest aktualnie lepszym i bardziej gotowym zawodnikiem niż camavinga
1
@KacperVEB Zauważ że cou i grizz byli prze kotami w poprzednich klubach... Nie lubię takiego gadania..
Jak nie wypali to każdy się czepia, patrz przykład hazarda w Realu, słuszna cena itd a wyszło jak wyszło
0
@DarekFCBnaZawsze nie chodzi, ze to źli piłkarze ale bardziej o to, ze np taki Griezmann nie był nam potrzebny jak 9 czy defensywny napastnik. Nie trzeba wydawać po 150 mln żeby pozyskać dobrego zawodnika. Przede wszystkim zle kompletowana kadra
0
@KacperVEB No aktualnie może tak, ale potencjał większy ma Francuz.
0
@kamiVeB zgadza się
0
@DarekFCBnaZawsze trochę racji masz. Szczególnie o Cou... Natomiast moim zdaniem Griezman jakimś kotem to nie był. Gość bez szybkości i bez dryblingu... Do wykańczania akcji jak najbardziej się sprawdza, no ale my tak nie gramy za często
1
@KacperVEB zacznijmy od tego, że przynajmniej dla mnie, Griezmann w Atletico nie był warty 120 milionów, szczególnie że nie widzę jaki oni mieli ma niego pomysł. Był to po prostu transfer dla nazwiska.
0
@KacperVEB W czasie kiedy ich kupowaliśmy to żaden z w/w zawodników nie był topem ani jakimś znanym nazwiskiem.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@VenoM ja wiem to prześmiewczy komentarz, który miał na celu pokazać, ze gdyby Bartomeu nie szastał pieniędzmi na lewo i prawo to dziś moglibyśmy planować kupno takich wlansie zawodników