La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1409 Culés

1

To też nie jest tak, że Koeman jest tu wszystkiemu winien. Prawda jest taka, że przez nieudolne rządy Bartka mamy trupa z którego cały świat się śmieje. Holender nie miał czasu na zbudowanie kadry a dwa nie miał za co jej zbudować. No taka prawda. Największym błędem okularnika i całego tego zarządu był brak zmian po kompromitacjach w LM z Romą i Live bo to już wtedy należało czyścić kadrę, która najnormalniej w świecie się wypaliła. Brak radykalnych decyzji teraz się odbija czkawką i kto wie ile to potrwa. Jesteśmy na maxa zadłużeni kontrakty pod sufit no wygląda to wszystko żle. To nie Koeman gra na boisku i nie odpierd***a maniany jak Basket czy Lengle. Nie marnuje setek Grizza i tak dalej.

2

@fart Dembele i Griez maja dobre sytuacje i nie trafiają.Dembouz to już wgl przegiął pałe tym podaniem do Navasa.

0

@Encore No właśnie przecież to nie Koeman im zabronił strzelać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?