La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1639 Culés

2

czemu nie moglismy przegrac powiedzmy 1:2, w rewanzu przegrac albo zremisowac chociaz z 1:1/2:2 i po prostu odpasc ale bez wstydu na caly swiat - sezon przejsciowy ok, ale 4:1 u siebie nawet w takim sezonie nie powinno miec miejsca, do cholery my mamy takiego Leo w skladzie... a z reszta szkoda strzepic, ciekawe kto za rok nas upokorzy na skale swiatowa, co sie z tym klubem stalo

konto usunięte

0

@gryfiT. Krótko kibicujesz FCB, skoro dla Ciebie takie coś to dramat... Takie czasy musiały nastać, bo jesteśmy ofiarami swojego sukcesu - zamiast ściągać młodych jak M'Bappe (którego mogliśmy mieć), kupowaliśmy takich co z miejsca mieli wskoczyć do pierwszej 11 czy choćby 14 i być wzmocnieniem i szły setki milionów na Cou, Dembele czy innych Gryzkow, których ich kluby oddawały z ulgą nie tylko z powodów dużych kwot za ich transfer. Już od odejścia Puyola popełniono wiele błędów, a po odejściu Xaviego to był dramat. Teraz czeka nas wiele lat posuchy bo odejdzie Leo i będziemy lawirować między LM a LE a o mistrzostwo będzie walczyć poukładane Atletico i wiecznie uprzywilejowany Real...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?