La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1147 Culés

1

Wczoraj zrobiliśmy taki błąd, że dla prawdopodobnie najszybszego zawodnika na swiecie zostawilismy tyle miejsca. On miał tyle miejsca, że mógł sobie tam leżak rozstawić i poleżeć. Co u nas sie dzdieje z Pomocą skad takie luki sie biorą ? Do tego Obrońcy też jakoś tacy niezwarci. Mbappe przy naszych zawodnikach w 2k15 to nawet by nie pierdną bo chłop prowadzi piłke jak Bale. Jak ja przyjmie na mniej niż metr to już jest dobrze. Jednak z nami mógł i przyjmować na 30 metrów bo było tyle miejsca, a do tego nikt nie potrafił nadążyć

3

@mientusek1407 To już nawet nie o błędy indywidualne chodzi, tu nie ma pomysłu taktycznego. Obrona swoje, pomoc swoje. Żadnej kompaktowości, formacje daleko od siebie, brak skutecznego przekazywania itp. Tutaj kłaniają się kwestie taktyczne za które odpowiada trener.

1

@Bobo25
Zgadzam się. Jeżeli to prawda, że Naggelsman może do nas trafić to super. Mamy perspektywy kadrowe, ale nie ma u nas kogoś kto te perspektywy wykorzysta. Mamy zdolną młodzież paru klasowych zawodników mega bramkarza. Jeden zawodnik w każdej formacji ( w obronie 2) i nasz skłąd naprawdę mógłby hulać. Czekam na te wyboru i w końcu aż coś się zmieni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?