La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1484 Culés

1

Przeciez nie było żadnej rewolucji, historia się powtarza. Piłkarze typu Pique, Busquets czy Alba żyją wspomnieniami, ze niegdyś byli najlepsi.
Słabsze kluby jeżeli graja z mocniejsza druzyna wiedza o tym,że są słabsi i muszą to w jakiś sposób nadrobić. Zazwyczaj jest to taktyka, presing i zapier... w obronie. A tu co jest leci babol na wysokości 4 metrów wbiega napastnik doklada gola i jest 3 gol na wyjeździe z wielką Barceloną.

Statystyka się zgadza rok po roku. Bayern dał nam w mordę. To jak mogliśmy ludzic się, że damy rade finalistą, którzy szli w ramie w ramie z Bawarczykami.
Najgorsze jest to, ze kiedyś nabijałem się z Realu, który nie mógł przejsc 1/8, ale 4 raz z rzędu baty to juz popis totalny w kartach historii futbolu.

0

@barcowy1899 To prawda. Niestety ale ta trójka: Pique, Busquets i Alba mają gen frajerstwa

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?