La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1020 Culés

4

Jestem posiadaczem Iphona od wielu lat gdyż bardzo lubię IOSa. Na iPadzie mam całe studia i nie wyobrażam sobie żeby zmienić go na tableta nie z Apple, ale od tej generacji serio ich pogrzało. Jak każdy wie do nowego IP nie ma adaptera w zestawie wiec trzeba go dokupić. Do iPada jest wejście USB c na USB c, do iphona 12 USB c na lightning, a do ładowarki bezprzewodowej jest USB c, wiec do trzech urządzeń potrzebuje 3 adaptery xd do tego żeby podłączyć do kompa to muszę mieć kolejny kabel tym razem zwykły lightning na USB, chhha ze mam Maca, bo żaden zwykły laptop ani komputer nie ma wejścia na USB c xD serio jestem fanem Apple, bo zrobili naprawdę świetny system i nie wyobrażam sobie zmiany na androdia, ale to jak dymają klientów na kasę jest już niesmaczne xD

konto usunięte

3

@Janas11224 Dlatego uważam, że ta firma to dno, które biję kasę na wszystkim czym się da, nie myśląc o wygodzie użytkowników. Sprzęty może mają i dobre, tego nie neguje, ale ich polityka jest tragiczna.

0

@TheNekro94 no dramat xD niestety nie jestem w stanie się przerzucić na Androida. Za mocno się przyzwyczaiłem do IOSa

4

@Janas11224 "żaden zwykły laptop ani komputer nie ma wejścia na USB c"
A to dobre xD

1

@vangoor nie jestem specjalista od komputerów, ale miałem przez ostatnie 5 lat dwa i nie miały wejścia, ani nie słyszałem żeby ktoś miał, oczywiście pomijając Maca. Bardzo możliwe ze się mylę, bo jestem laikiem :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?