La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1451 Culés

2

Oddawał ktoś krew ostatnio? Prawda to że teraz przysługuje dzień wolny w dniu oddania i jeden dzień po?

konto usunięte

1

@messi564 Tak, ja oddawałem i faktycznie tak jest.

1

@Thomas99PL gracias, akurat minęły mi 2 miechy od ostatniego oddania, a że wolne i oddanie krwi to przyjemne z pożytecznym to czas wypełnić swój obywatelski obowiązek :D

0

@messi564 a jak ide w piątek, a w weekedny nie pracuje to moge liczyć na poniedziałek wolny czy to zalezy od miejsca pracy?

0

@messi564 ja w piątek idę, kurde nie wiedziałem że dzień po też można wolne, tak bym w czwartek poszedł :)

1

@FCB24 to jest jako niezdolność do pracy z tego co pamiętam, więc z jakiej paki mają dać Ci wolny poniedziałek, skoro już w niedzielę będziesz zdolny do pracy :D?

1

@messi564 bo tak xD szkoda

1

@mrboom ja mam spoko szefa, wie że oddaje regularnie krew co 8-10 tygodni, a u mnie w mieścinie krwiobus jest tylko w środy. Więc już go poinformowałem że w środę idę oddać krew, a w piątek biorę wolne. W ten sposób 5 dni wolnego za jeden dzień urlopowy.

Dobrze że to wprowadzili, ja osobiście dobrze czuje się po oddaniu krwi, ale moja znajoma po oddaniu ma cały dzień z bani, nie może kierować autem itd. Więc w ramach rekompensaty jest to napewno zachęcające dla pewnej części osób

konto usunięte

0

@messi564 Możesz oddawać osocze je można oddawać co 2 tygodnie i też 2 dni przysługują :)

konto usunięte

1

@FCB24 @messi564 @mrboom Dlatego teraz w piątek mało ludzi w krwiodastwie bo się nie opłaca marnować dnia wolnego :P

Więc jak ktoś idzie bezinteresownie oddawać krew to polecam piątki/soboty, szybko oddacie . Najliczniejsze są czwartki bo każdy chce mieć tzw. długi weekend (czytaj od czwartku do niedzieli) :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?