La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1379 Culés

6

Uwielbiam ten trash talking. W NBA jest tego mniej, ale tu na boiskach NFL to coś pięknego. I tak jak z Messim lepiej do niego nie podskakuj bo Cię ośmieszy na oczach tysięcy kibiców tak samo jest z Bradym. Nie podskakuj dzieciaku bo tylko go bardziej nakręcasz do jeszcze lepszej gry. ;) a to najlepszy QB w historii NFL. ;)

3

@fart No coś w tym jest. Pamiętam kiedyś OKC grało chyba z Miami i gość się pruł do Westbrooka a ten po chwili mu zrobił takiego power dunka że cała hala była w ekstazie :F

2

@Encore W NBA sędziowie są za blisko i bardzo szybko gwiżdzą techniki. Kiedyś to było to na co kibice czekali. Czyli pyskówki Pippena z Ewingiem itd ach... NBA idzie w złym kierunku.

1

@fart Co racja! Taki Gary Payton czy tez troche po nim, ale zanim NBA ‘zmiekla’, Kevin Garnett, to potrafili tak trash talkowac, ze doroslym mezczyznom chcialo sie plakac ;D

1

@YoNoEntiendoNada Prawda!!. Kiedyś było poważne granie na łokcie i rzucanie kur...i aż cała hala krzyczała z podniecenia a teraz? 80 trójek w meczu i głaskanie po jajkach.

1

@fart Powiem ci, ze tak jak nie chcialbym, zeby ktos sie zabijal na parkiecie ala Bad Boy Pistons, tak denerwuje mnie to coagle kolesiostwo. Masz tam wyjsc i kazdy w przeciwnej druzynie powinien byc twoim rywalem do czasu, az obaj macie wolny czas od zespolu. Chcesz pokonac tego drugiego, czy zeby prasa fajnie pisala o was? ;D

Jak widze Kevina Love’a (akurat ostatnio nie gral, ale niewazne, bo siedzial z zespolem), ktory z LeBronem robia te swoje handshake’i z czasow wspolnej gry, to troche smiac mi sie chce gdy potem Bron im wrzuca prawie 50 pts xD

Kiedys psychicznie mozna bylo zjesc rywala przed meczem i dobry TT byl podstawa, dzisiaj przeciwnik sie zachwyca jak ktos mu wrzuci ‘trojke’ z loga xD

1

@YoNoEntiendoNada Dobrze napisane przez tę "miekką grę" i kolesiostwo brakuje tych emocji na parkiecie i trybunach. A szkoda bo to wszystkich nakręca do jeszcze lepszej gry. ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?