La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1702 Culés

1

Ale te reklamy to jest rak amerykańskich sportów

3

@PatrychoO To nie rak tylko olbrzymia wielka kasa. My Europejczycy nie mamy do nich podjazdu jeśli o to chodzi.

konto usunięte

3

@fart wystarczy spojrzeć na rynek filmowy i muzyczny i jakie tam są pieniądze generowane. W sporcie podobnie. Takie NBA i NFL oglądają ludzie od nich i jakaś cześć z Kanady+Jakiś mały procent reszty populacji świata. Finały Superbowl sięgają po ile? 200mln widzów przed TV, a finał takiego Mundialu z miliard? Wiem, ze na pewno z 700-800 milionów najmniej, a pieniądze generowane są chyba na tym samym poziomie, albo i po stronie USA

4

@fart ale jako widza mnie to nie interesuje. Fakt jest taki, że ogląda się to beznadziejnie.

1

@PatrychoO Amerykanie to kochają a my tego nie lubimy.
@DaPi dokładnie tak jest jak napisałeś. Olbrzymia kasa za reklamy to jest to na co czekają.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?