La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1406 Culés

2

I znowu nie przespana noc
I znowu zmarnowany dzień
Czas życia krótki
Napijemy się wódki!
I znowu nie przespana noc
I znowu zmarnowany dzień
Czas życia krótki
Napijemy się wódki!

1

@FafitFCB no ja też właśnie skończyłem wyjaśniać tych słabiaków w fifce i tonali odblokowany

konto usunięte

0

@Transu96 Jak ten Ronaldo się spisuję?:D Zastanawiam się czy go robić, opinie o nim są różne, ale i tak mnie wyniesie jakieś 100k, może nawet mniej bo paczkę 5x85 i 25x83+ dziś zrobię ^^

1

@Cariones meh, oczekiwałem więcej

konto usunięte

0

@Transu96 A to chyba sobie go odpuszczę, myślę teraz jak połączyć tego gościa https://www.futbin.com/21/player/28039/reece-james trafiony w paczce 83x25 :D

0

@Cariones pokaż skład, budżet, platformę, kto wymienny a kto nie, pomyślimy
ps. czego żeś tych paczek na toty nie otworzył? ;x

konto usunięte

0

@Transu96 https://www.futbin.com/21/squad/5936141 chyba tego James'a połączę z Kante, ale co dalej to nwm, myślę czy nie zrobić za Klostermana, Cannavaro sporo kart niewymiennych mam, budżet jakieś 0.5mln.
A bo dwa dni temu wziąłem się za swapy, zresztą i tak bym TOTY nie trafił :D
A i platforma XO ^^

1

@Cariones 4-2-3-1 bruno śpo, rashford n
https://www.futbin.com/21/squad/5936433

konto usunięte

0

@Transu96 Fajny składzik, tylko za Mane wcisnę Rooneya bo musiałem się pozbyć niewymiennych kart, wyszedl mnie 5k :D dzięki :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?